יום שלישי, 24 בדצמבר 2013

צלם לבר מצווה בכותל

צילום בר מצווה בכותל
אחת מהאפשרויות הקיימות כיום בחגיגת בר המצווה היא אפשרות אינטימית ומשפחתית של שמחה משפחתית זאת בכותל המערבי. בעבור משפחות רבות הרוצות באירוע קצת אחר או בנוסף לאירוע הגדול של בר המצווה אופציית בר מצווה בכותל המערבי מהווה אפשרות נוספת עבור משפחות רבות.
כמו באירועים אחרים גם באירוע מרגש זה של בר מצווה בכותל נרצה כמובן לתעד בצורה הטובה ביותר על ידי צלם לבר מצווה בכותל איכותי ומיומן . משפחות רבות דואגות כמובן לליווי של צלם. לו תפקיד חשוב בתיעוד האירוע עצמו על שלל מורכבותו, כשבין היתר מצלם הוא את הגעת המשפחה לירושלים, צילום ההליכה הרגלית עם ספר התורה בכותל עצמו, צילום של החתן בכל שלב ושלב וכמובן של בני משפה וחברים קרובים. צילום אירוע מסוג זה מאפשר גם לצלם בצילום רחב ופנורמי של האתר עצמו המהווה סמל רב משמעות עבור העם היהודי. מעבר לתמונות השמחה צילום רחב של האתר עצמו בצהרי היום מעניק לאלבום התמונות של הבר מצווה נופך מכובד ועמוק.
בבחירה בצלם עבור צילום בר מצווה בכותל חשוב להדגיש בפניו אודות אופי הצילומים אליו אנו מכוונים. בין אם מדובר על האווירה עצמה, הדמויות הבולטות שנרצה שיצלם יותר ועוד. מומלץ אף לדרוש מאותם צלמים אודות עבודות צילום שעשו בעבר בכותל המערבי בדומה לחגיגית בר המצווה שלכם. התרשמות מצילומים אחרים של הצלם בצהריי היום, כמו בחגיגת בר המצווה הנערכת בכותל המערבי, יכולה היא ולקבוע עבורכם באם תבחרו בצלם זה או אולי תעדיפו להתרשם מצלמים נוספים. החשיבות לשאול ולהתעניין היא חשובה ויכולה להביא לכך שצילום אירוע הבר מצווה בכותל יצא מוצלח וראוי כפי שרציתם מלכתחילה.
בצילום באירוע מסוג זה חשוב כמובן לקבוע מראש אודות סוג הצילום הניתן, כמות התמונות, שעות העבודה של הצלם וכו'. הדבר הינו חשוב במיוחד באירוע מסוג זה המצריך נסיעה לירושלים, כשהאירוע עצמו עלול להתארך עקב תנאים חיצוניים שלא תלויים בנו. הידיעה שהצלם הוא לרשותכם לאורך רוב שעות היום תביא לתחושת הקלה הן אצלכם כלקוחות והן אצל הצלם עצמו, שלא יחוש שמעניק הוא שעות עבודה נוספות מעבר למה שסוכם מלכתחילה.
צילום בר מצווה בירושלים מעניק לילד המתבגר ולמשפחתו חוויה ייחודית ושונה גם בגלל כמובן שמדובר בעיר הבירה של ארצנו וגם מפני שעליה לתורה בין השרידים המדהימים מבית המקדש הכל כך חשוב ליהודים מעניק חוויה אותה חתן בר המצווה לא ישכח לעולם.

בברכת מזל טוב צוות הצילום המוביל והאיכותי בישראל - סטייל צלמים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה